0
В корзине пусто!

Закрыть
Фильтр
Цена 34 - 861 грн.
Производитель i
Выберите производителя товаров
Статьи

Что такое Спирулина? Польза Спирулины. Пить или не пить?

26.11.2019

У всех на слуху уже давно продукты -  СУПЕРФУДЫ. И Спирулина среди них занимает одно из первых мест. Так что же такое Спирулина, для чего она нуж ..

Читать далее...

Польза и вред бурого риса

08.07.2019

Рис – самый распространённый и употребляемый в пищу злак, бурый (коричневый) и белый рис являются, по сути, одним и тем же рисом, только прошедш ..

Читать далее...

Семена кунжута для похудения: польза, рецепты и отзывы

08.07.2019

Семена кунжута и их ореховый вкус завоевали многие мировые кухни. Говорят, что крошечные семена были одними из первых приправ, когда-либо использовавш ..

Читать далее...

Масло и семена чиа: полезные свойства и противопоказания

05.07.2018

Семена чиа (chia) – это зерна узколистного или испанского шалфея. Растение относится к семейству яснотковые, произрастает в Южной Америке. Его м ..

Читать далее...

Как готовить булгур: рецепты

05.07.2017

Из булгура можно приготовить массу вкусного. Его можно готовить солёно-острым или сладким. Крупу совмещают с рыбой, мясом, изюмом, овощами, орехами, м ..

Читать далее...

Кухня

Кухня

Проффесиональные вредства для качественного ухода за кухней, адаптированные к домашним условиям.
На странице:
Сортировка:
Фото Флакон з розпилювачем для ФАДА АНТИЖИР, АНТИНАКИП, 500 мл
Модель: НФ-0000000012
В наличии
Рекомендовано для наступних продуктів під тм ФАДА: АНТИЖИР, АНТИНАКИП..
34 грн.
0
Фото Сучасний органічний концентрат для миття підлог. ECOLABEL: SURE Floor Cleaner, 1L
Модель: 100891587
В наличии
Сучасний органічний концентрат для миття підлог, сертифікований "Ecolabel". Виробляється на основі відновлюваних інгредієнтів рослинного походження. Ідеально підходить для ніжної і чутливої шкіри, незамінний для алергіків, вагітних. Повністю – на 100% руйнується біологічним спо..
446 грн.
0
Фото Очищающее средство для удаления пригорелого жира "ФАДА анти жир" (FADA anti fat)", 3 л
Модель: 98630
В наличии
Тепер в новій, ще більш зручній упаковці! Повністю готовий до застосування професійний засіб для ефективної чистки від жиру будь-яких поверхонь (духовки, грилі, мікрохвильові печі, витяжки, плити з нержавіючої сталі, тощо). Швидко розчиняє органічні речовини (жир, залишки їжі), усуває навіть з..
255 грн.
0
Фото Очищающее средство для удаления пригорелого жира "ФАДА анти жир" (FADA anti fat)", 1 л
Модель: 97499
В наличии
Тепер в новій, ще більш зручній упаковці! Повністю готовий до застосування професійний засіб для ефективної чистки від жиру будь-яких поверхонь (духовки, грилі, мікрохвильові печі, витяжки, плити з нержавіючої сталі, тощо). Швидко розчиняє органічні речовини (жир, залишки їжі), усуває навіть з..
114 грн.
0
Фото Концентрований гель засіб миючий для посудомийних машин ФАДА автомат гель (FADA™ automatic gel), 3 л
Модель: 99690
В наличии
Особливості. Виготовлено за німецькою технологією. Якісне миття посуду навіть у жорсткій воді. Економічний у використанні: до 200 миючих циклів. Не містить фосфатів та інших шкідливих речовин. Призначення. Висококонцентрований гель для миття посуду в автоматичних посудомийних машинах. Гли..
861 грн.
0
Фото Концентрированный гель для посудомоечных машин (FADA™ automatic gel), 1 л
Модель: 99999000126
В наличии
Особливості. Виготовлено за німецькою технологією. Якісне миття посуду навіть у жорсткій воді. Економічний у використанні: до 60 миючих циклів. Не містить фосфатів та інших шкідливих речовин. Призначення. Висококонцентрований гель для миття посуду в автоматичних посудомийних машинах. Глиб..
319 грн.
0
Фото Концентрированное средство для ручного мытья посуды, сковородок, кастрюль, керамики, стекла и пр.ECOLABEL: SURE Hand Dishwash, 1l
Модель: 101100605
В наличии
SURE Hand Dishwash 1 L. Сучасний органічний засіб-концентрат для ручного миття столового посуду, сковорідок, каструль, кераміки, виробів зі скла та столових приборів, сертифікований "Ecolabel" Виробляється на основі відновлюваних інгредієнтів рослинного походження. Ідеально підходит..
443 грн.
0
Фото Засіб миючий для механічного видалення плісняви ФАДА анти пліснява (™FADA anti fungus), 3 л
Модель: 99691
В наличии
Особливості. Знищує плісняву та запобігає утворенню нових вогнищ цвілі. Не містить хлору, безпечний для будь-яких поверхонь. Екологічно безпечний. Призначення. Повністю готовий до застосування засіб для ефективного знищення та захисту від плісняви будь-яких внутрішніх та зовнішніх повер..
224 грн.
0
Фото Засіб миючий для механічного видалення плісняви ФАДА АНТИ ПЛІСНЯВА (™FADA Anti Fungus), 1 л
Модель: 99999000137
В наличии
Особливості. Знищує плісняву та запобігає утворенню нових вогнищ цвілі. Не містить хлору, безпечний для будь-яких поверхонь. Екологічно безпечний. Призначення. Повністю готовий до застосування засіб для ефективного знищення та захисту від плісняви будь-яких внутрішніх та зовнішніх пове..
91 грн.
0
Фото Засіб миючий для ванних кімнат ФАДА кераміка (FADA™ ceramics), 3 л
Модель: 98631
В наличии
Особливості. Ефективне видалення бруду та вапняного нальоту. Знищення плісняви на міжкахельних швах. Блиск та охайність приладів з нержавіючої сталі. Призначення. Засіб ефективно видаляє кахельну цвіль, наліт солей жорсткості, сечовий камінь, залишки мила та інший бруд. Легко змивається...
250 грн.
0
Фото Засіб мийний для ручного миття посуду ФАДА ПОСУД (FADA™ TABLEWARE), 3 000 мл
Модель: 98629
В наличии
Концентрований засіб для ручного миття посуду. Екологічна безфосфатна формула. Засіб відмінно видаляє складний бруд, розчиняє жир навіть у холодній воді. Утворює рясну та стійку піну, що дає можливість за допомогою однієї дози засобу вимити велику кількість брудного посуду. Легко споліскуєть..
260 грн.
0
Фото Засіб мийний для ручного миття посуду ФАДА ПОСУД (FADA™ TABLEWARE), 1 000 мл
Модель: 98640
В наличии
Концентрований засіб для ручного миття посуду. Екологічна безфосфатна формула. Засіб відмінно видаляє складний бруд, розчиняє жир навіть у холодній воді. Утворює рясну та стійку піну, що дає можливість за допомогою однієї дози засобу вимити велику кількість брудного посуду. Легко споліскуєть..
113 грн.
0
Фото Засіб мийний для ванних кімнат "FADA КЕРАМІКА", 1,0 л
Модель: 98639
В наличии
М’який концентрований засіб для якісного очищення керамічних поверхонь. Екологічна безфосфатна формула. Засіб ефективно видаляє з керамічних поверхонь плісняву, наліт солей жорсткості води, сечовий камінь, залишки мила. Запобігає утворенню вапняного нальоту та розвитку корозії, не пошкодж..
114 грн.
0
Фото Засіб для чищення труб і каналізації "ФАДА трубоочисник (™FADA tube cleaner)", 1 л
Модель: 97498
В наличии
Призначення. Повністю готовий до застосування професійний засіб для ефективної чистки будь-якого типу каналізаційних труб (металевих, пластикових). Швидко розчиняє органічні речовини (волосся, жир, залишки їжі, тощо), усуває навіть сильні засмічення та неприємні запахи. Має густу консистенцію, ..
118 грн.
0
Фото Засіб для чищення скляних та дзеркальних поверхонь "ФАДА скло (FADA™ glass)", 1,0 л
Модель: 99330
В наличии
Готовий для застосування засіб для якісного миття скляних та дзеркальних поверхонь. Екологічна безфосфатна формула. Ідеально чисте скло без плям та розводів. Готовий високоефективний засіб для миття скляних та дзеркальних поверхонь. Має нейтральний pH, швидко висихає, повертає поверхням чист..
120 грн.
0
Фото Засіб для чищення поверхонь ФАДА поверхня (FADA™ surface), 3 л
Модель: 99687
В наличии
Особливості. Якісно очищує будь-які поверхні. Повертає глянцевий блиск та освіжає. Захищає від пошкоджень. Екологічно безпечний. Призначення. Універсальний миючий засіб з низьким рівнем піноутворення для миття всіх видів поверхонь. Має нейтральний рівень рН, швидко висихає, добре очищ..
252 грн.
0
Фото Засіб для миття холодильників та морозильних камер ФАДА айс (FADA™ ice), 1000 мл
Модель: 99692
В наличии
Особливості. Якісне миття та дезінфекція холодильників, навіть при низькій температурі. Усуває неприємні запахи. Антибактеріальний ефект Призначення. Повністю готовий до застосування професійний засіб для якісного миття та дезінфекції внутрішніх та зовнішніх поверхонь холодильників та мо..
200 грн.
0
Фото Засіб для видалення накипу ФАДА анти накип (FADA™ anti scale), 1 л
Модель: 99693
В наличии
Особливості. Якісне та швидке видалення накипу, навіть у холодній воді. Економічний у використанні: концентрат, до 20 циклів. Універсальний: підходить для будь-яких приладів. Призначення. Професійний засіб-концентрат для якісного та швидкого видалення накипу з водонагрівальних елементів к..
202 грн.
0

Интернет-магазин ITriDa © 2020