0
В корзине пусто!

Закрыть
Фильтр
Цена 34 - 446 грн.
Производитель i
Выберите производителя товаров
Статьи

Что такое Спирулина? Польза Спирулины. Пить или не пить?

26.11.2019

У всех на слуху уже давно продукты -  СУПЕРФУДЫ. И Спирулина среди них занимает одно из первых мест. Так что же такое Спирулина, для чего она нуж ..

Читать далее...

Польза и вред бурого риса

08.07.2019

Рис – самый распространённый и употребляемый в пищу злак, бурый (коричневый) и белый рис являются, по сути, одним и тем же рисом, только прошедш ..

Читать далее...

Семена кунжута для похудения: польза, рецепты и отзывы

08.07.2019

Семена кунжута и их ореховый вкус завоевали многие мировые кухни. Говорят, что крошечные семена были одними из первых приправ, когда-либо использовавш ..

Читать далее...

Масло и семена чиа: полезные свойства и противопоказания

05.07.2018

Семена чиа (chia) – это зерна узколистного или испанского шалфея. Растение относится к семейству яснотковые, произрастает в Южной Америке. Его м ..

Читать далее...

Как готовить булгур: рецепты

05.07.2017

Из булгура можно приготовить массу вкусного. Его можно готовить солёно-острым или сладким. Крупу совмещают с рыбой, мясом, изюмом, овощами, орехами, м ..

Читать далее...

Ванная

Ванная

Проффесиональные средства, для качественной уборки ваной, санузла. Средства адаптированы к домашнему использованию.
На странице:
Сортировка:
Фото Флакон з розпилювачем для ФАДА АНТИЖИР, АНТИНАКИП, 500 мл
Модель: НФ-0000000012
В наличии
Рекомендовано для наступних продуктів під тм ФАДА: АНТИЖИР, АНТИНАКИП..
34 грн.
0
Фото Сучасний органічний концентрат для миття підлог. ECOLABEL: SURE Floor Cleaner, 1L
Модель: 100891587
В наличии
Сучасний органічний концентрат для миття підлог, сертифікований "Ecolabel". Виробляється на основі відновлюваних інгредієнтів рослинного походження. Ідеально підходить для ніжної і чутливої шкіри, незамінний для алергіків, вагітних. Повністю – на 100% руйнується біологічним спо..
446 грн.
0
Фото Сучасний органічний засіб для туалетів, сертифікований ECOLABEL: SURE Toilet Cleaner, 750 ml
Модель: 100891590
В наличии
Сучасний органічний засіб для туалетів, сертифікований "Ecolabel" Виробляється на основі відновлюваних інгредієнтів рослинного походження. Ідеально підходить для ніжної і чутливої шкіри. Повністю – на 100% руйнується біологічним способом, не завдаючи ніякої шкоди навколишньо..
372 грн.
0
Фото Засіб миючий для механічного видалення плісняви ФАДА анти пліснява (™FADA anti fungus), 3 л
Модель: 99691
В наличии
Особливості. Знищує плісняву та запобігає утворенню нових вогнищ цвілі. Не містить хлору, безпечний для будь-яких поверхонь. Екологічно безпечний. Призначення. Повністю готовий до застосування засіб для ефективного знищення та захисту від плісняви будь-яких внутрішніх та зовнішніх повер..
224 грн.
0
Фото Засіб миючий для механічного видалення плісняви ФАДА АНТИ ПЛІСНЯВА (™FADA Anti Fungus), 1 л
Модель: 99999000137
В наличии
Особливості. Знищує плісняву та запобігає утворенню нових вогнищ цвілі. Не містить хлору, безпечний для будь-яких поверхонь. Екологічно безпечний. Призначення. Повністю готовий до застосування засіб для ефективного знищення та захисту від плісняви будь-яких внутрішніх та зовнішніх пове..
91 грн.
0
Фото Засіб миючий для ванних кімнат ФАДА кераміка (FADA™ ceramics), 3 л
Модель: 98631
В наличии
Особливості. Ефективне видалення бруду та вапняного нальоту. Знищення плісняви на міжкахельних швах. Блиск та охайність приладів з нержавіючої сталі. Призначення. Засіб ефективно видаляє кахельну цвіль, наліт солей жорсткості, сечовий камінь, залишки мила та інший бруд. Легко змивається...
250 грн.
0
Фото Засіб мийний для ванних кімнат "FADA КЕРАМІКА", 1,0 л
Модель: 98639
В наличии
М’який концентрований засіб для якісного очищення керамічних поверхонь. Екологічна безфосфатна формула. Засіб ефективно видаляє з керамічних поверхонь плісняву, наліт солей жорсткості води, сечовий камінь, залишки мила. Запобігає утворенню вапняного нальоту та розвитку корозії, не пошкодж..
114 грн.
0
Фото Засіб для чищення труб і каналізації "ФАДА трубоочисник (™FADA tube cleaner)", 1 л
Модель: 97498
В наличии
Призначення. Повністю готовий до застосування професійний засіб для ефективної чистки будь-якого типу каналізаційних труб (металевих, пластикових). Швидко розчиняє органічні речовини (волосся, жир, залишки їжі, тощо), усуває навіть сильні засмічення та неприємні запахи. Має густу консистенцію, ..
118 грн.
0
Фото Засіб для чищення скляних та дзеркальних поверхонь "ФАДА скло (FADA™ glass)", 1,0 л
Модель: 99330
В наличии
Готовий для застосування засіб для якісного миття скляних та дзеркальних поверхонь. Екологічна безфосфатна формула. Ідеально чисте скло без плям та розводів. Готовий високоефективний засіб для миття скляних та дзеркальних поверхонь. Має нейтральний pH, швидко висихає, повертає поверхням чист..
120 грн.
0
Фото Засіб для чищення поверхонь ФАДА поверхня (FADA™ surface), 3 л
Модель: 99687
В наличии
Особливості. Якісно очищує будь-які поверхні. Повертає глянцевий блиск та освіжає. Захищає від пошкоджень. Екологічно безпечний. Призначення. Універсальний миючий засіб з низьким рівнем піноутворення для миття всіх видів поверхонь. Має нейтральний рівень рН, швидко висихає, добре очищ..
252 грн.
0

Интернет-магазин ITriDa © 2020